-25%Свічка запалювання Bosch 0 242 240 593
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413563-01-Т2
145 ₴
109 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Автомобільні свічки запалювання від компанії Bosch користуються високим попитом у автовласників; як на території України; так і в європейському союзі. Вся готова продукція перевіряється на відповідність жорстким стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
Сердечник свічок запалювання Bosch укладений в зносостійку оболонку; що дозволяє їх експлуатацію в екстремальних і високонавантажених режимах. При їх використанні істотно знижується ризик пропусків займання горючої суміші в камері згоряння; що підвищує стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і оптимізує витрати паливної суміші. Завдяки сучасним сплавам; які використовуються для виготовлення сердечника; дані свічки стійкі до процесів корозії і ерозії. Установка декількох електродів маси; збільшує робочий ресурс свічки запалювання. Висока якість кілець ущільнювачів; забезпечує легке викручування свічок навіть після тривалого використання в складних умовах роботи.
Свічки запалювання Bosch поставляються на конвеєри; для первинної комплектації; відомих машинобудівних гігантів. Що ще раз підкреслює високу якість і стабільний попит.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 593 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 240 593 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 0 242 240 593 |
| Особеннсоти | з опором |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
- Ціна: 109 ₴

