Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Denso Q22PRU11
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413989-01-Т2
197 ₴
148 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
DENSO DS Q22PRU11 - Свічка запалювання
Свічки запалювання від компанії DENSO поставляються на конвеєр для первинної комплектації багатьох автомобільних заводів. Висока якість виробництва і постійне впровадження нових розробок дозволили компанії DENSO зайняти одне з лідируючих місць; як на ринку України; так і за його межами.
Свічки запалювання DENSO вимагають більш низької напруги для запуску двигуна; ніж аналоги; що позитивно відбивається на використанні в холодну пору року. Такого результату вдалося досягти завдяки застосуванню сучасних технологій виготовлення і різних сплавів металу. Використання сучасних сплавів для виготовлення електродів; дозволили домогтися поліпшеного іскроутворення; знизило кількість пропусків запалювання під час роботи; що підвищило стабільність процесу займання і знизило рівень викидів шкідливих газів в атмосферу. Автомобільні свічки запалювання DENSO здатні запалювати навіть бідні суміші палива; що знижує пропуски запалювання і робить роботу двигуна стабільною.
Кільце ущільнювача свічки виготовлено з м'якого сплаву металів; воно забезпечує герметичність з'єднання і легке викручування навіть після тривалого періоду експлуатації.
DENSO DS Q22PRU11 - Свічка запалювання
Свічки запалювання від компанії DENSO поставляються на конвеєр для первинної комплектації багатьох автомобільних заводів. Висока якість виробництва і постійне впровадження нових розробок дозволили компанії DENSO зайняти одне з лідируючих місць; як на ринку України; так і за його межами.
Свічки запалювання DENSO вимагають більш низької напруги для запуску двигуна; ніж аналоги; що позитивно відбивається на використанні в холодну пору року. Такого результату вдалося досягти завдяки застосуванню сучасних технологій виготовлення і різних сплавів металу. Використання сучасних сплавів для виготовлення електродів; дозволили домогтися поліпшеного іскроутворення; знизило кількість пропусків запалювання під час роботи; що підвищило стабільність процесу займання і знизило рівень викидів шкідливих газів в атмосферу. Автомобільні свічки запалювання DENSO здатні запалювати навіть бідні суміші палива; що знижує пропуски запалювання і робить роботу двигуна стабільною.
Кільце ущільнювача свічки виготовлено з м'якого сплаву металів; воно забезпечує герметичність з'єднання і легке викручування навіть після тривалого періоду експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q22PR-U11 |
| Виробник | Denso |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Q22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q22PRU11 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 22 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | Q22PRU11 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴



