-25%Свічка запалювання Denso Q20TT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413987-01-Т2
200 ₴
150 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Свічки запалювання від компанії DENSO поставляються на конвеєр для первинної комплектації багатьох автомобільних заводів. Висока якість виробництва і постійне впровадження нових розробок дозволили компанії DENSO зайняти одне з лідируючих місць; як на ринку України; так і за його межами.
Свічки запалювання DENSO вимагають більш низької напруги для запуску двигуна; ніж аналоги; що позитивно відбивається на використанні в холодну пору року. Такого результату вдалося досягти завдяки установці тонкого центрального електрода; який забезпечує більш сильну іскру при стандартній напрузі; що призводить до більш ефективного старту двигуна в мороз. Використання сучасних сплавів для виготовлення електродів; дозволили домогтися поліпшеного іскроутворення; що підвищило стабільність процесу займання і знизило рівень викидів шкідливих газів в атмосферу. Автомобільні свічки запалювання DENSO здатні запалювати навіть бідні суміші палива; що знижує пропуски запалювання і робить роботу двигуна стабільною.
Кільце ущільнювача свічки виготовлено з м'якого сплаву металів; воно забезпечує герметичність з'єднання і легке викручування навіть після тривалого періоду експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Q20TT |
| Виробник | Denso |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Q20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q20TT |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | Q20TT |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
- Ціна: 150 ₴



