Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Brisk D17YCY.4K(A-16)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 551748-01-Т2
165 ₴
124 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 19 мм; Відстань між електродами - 0.75 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - нікель; з пласким сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D17YCY.4K(A-16) |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | D17YCY.4K(A-16) |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.75 мм |
| Країна виробництва | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴

