Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Champion CCH9806
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724332-01-Т2
541 ₴
406 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автомобільні свічки запалювання Champion CCH9806 поставляються на завод для оригінальної комплектації. В процесі виробництва використовується сировина високої якості. Виготовлення відбувається на сучасному високотехнологічному обладнанні; під контролем команди професіоналів. Готова продукція піддається ряду випробувань і тестів для унеможливлення потрапляння браку до кінцевого споживача.
Керамічна основа свічки Champion відрізняється довговічністю і зносостійкістю. Вона стійка до високої температури; яка виникає в камері згоряння в процесі роботи двигуна. Калильне число; також; як і іскровий проміжок свічки; чітко відповідає вимогам автомобіля; що забезпечує безпечне використання і довгий термін служби.
Автомобільні свічки запалювання Champion CCH9806 забезпечують стабільну роботу двигуна; як на холостих; так і на гранично високих обертах. Вони розраховані на стабільну роботу в широкому температурному діапазоні.Чітка відповідність довжини різьби і її кроку; а також кільце ущільнювача; забезпечують щільне з'єднання і необхідну глибину посадки в камері згоряння для оптимальної роботи свічки запалювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCH9806 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCH9806 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | CCH9806 |
| Особеннсоти | защита от помех |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

