Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Denso IW29
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413880-01-Т2
880 ₴
660 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
DENSO DS IW29 - Свічка запалювання
Категорія свічки: Свічка запалювання іридієва
Марка свічки: IRIDIUM POWER
Діаметр центрального електрода; мм: 0.7
Діаметр різьби; мм: 14
Довжина різьби; мм: 19
Розмір шестикутника: 20.6
Краплинне число: 29
Резистор: так
Інша інформація: Відсутня
Свічка запалювання - пристрій для запалення паливо-повітряної суміші в найрізноманітніших паливних двигунах.
DENSO встановлює стандарти для оригінальних свічок запалювання з 1959 року. Постійна науково-дослідна діяльність призвела до прекрасних результатів: зниження витрати палива і викидів вихлопних газів. Саме тому провідні виробники автомобілів; включаючи Volvo; Vauxhall / Opel; Peugeot; Citroën; Nissan; Subaru; Suzuki і Toyota; обирають продукцію DENSO в якості оригінального обладнання. Програма свічок запалювання DENSO для ринку запчастин розроблена; щоб надати Вам найкраще з унікальних запатентованих технологій DENSO. Всі свічки зроблені за вищими стандартами якості оригінального обладнання на заводах; сертифікованих відповідно до норм QS 9000 і ISO 9000. В цілому програма включає більше 6600 постійно оновлюваних позицій і охоплює 99% всіх європейських моделей автомобілів.
DENSO DS IW29 - Свічка запалювання
Категорія свічки: Свічка запалювання іридієва
Марка свічки: IRIDIUM POWER
Діаметр центрального електрода; мм: 0.7
Діаметр різьби; мм: 14
Довжина різьби; мм: 19
Розмір шестикутника: 20.6
Краплинне число: 29
Резистор: так
Інша інформація: Відсутня
Свічка запалювання - пристрій для запалення паливо-повітряної суміші в найрізноманітніших паливних двигунах.
DENSO встановлює стандарти для оригінальних свічок запалювання з 1959 року. Постійна науково-дослідна діяльність призвела до прекрасних результатів: зниження витрати палива і викидів вихлопних газів. Саме тому провідні виробники автомобілів; включаючи Volvo; Vauxhall / Opel; Peugeot; Citroën; Nissan; Subaru; Suzuki і Toyota; обирають продукцію DENSO в якості оригінального обладнання. Програма свічок запалювання DENSO для ринку запчастин розроблена; щоб надати Вам найкраще з унікальних запатентованих технологій DENSO. Всі свічки зроблені за вищими стандартами якості оригінального обладнання на заводах; сертифікованих відповідно до норм QS 9000 і ISO 9000. В цілому програма включає більше 6600 постійно оновлюваних позицій і охоплює 99% всіх європейських моделей автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IW29 |
| Виробник | Denso |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Subaru, Suzuki, Nissan, Volvo, Toyota, Vauxhall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IW29 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 29 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | IW29 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 20.6 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴


