Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка розжарювання Denso DG-131
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 415029-01-Т2
332 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Довжина - 106.5 мм; Напруга - 1.7 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG-131 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG-131 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 106.5 мм |
| Мoдель | DG-131 |
| Напруга | 1.7 В |
| Розмір гайкового ключа | 18 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

