Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка розжарювання NGK 6943 Y-741U
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 415097-01-Т2
760 ₴
570 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Довжина - 99 мм; Напруга - 11 В; Сила струму - 5.0 А; 0.9 Ом
Довжина - 99 мм; Напруга - 11 В; Сила струму - 5.0 А; 0.9 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6943 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 99 мм |
| Напруга | 11 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6943 Y-741U |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 6943 Y-741U |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила струму | 5.0 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

