Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка запалювання Brisk ER15YPP1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413630-01-Т2
285 ₴
214 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Свічки запалювання Brisk призначені для запалення палива в бензинових двигунах. Компанія подбала про високу якість деталей і їх тривалий термін служби. Головна мета виробника - це виконання вимог і передбачення очікувань клієнтів. Крім того; він гарантує відсутність матеріальних і виробничих дефектів. Фірма Brisk сертифікована відповідно до IATF 16949.
Корпус свічок запалювання Brisk ER15YPP1 виготовляється методом холодного пресування і має захист поверхні від корозії. Дані свічки запалювання мають високу міцність до розриву. Різьба має стандартизований діаметр і становить 14 мм. Для виготовлення автомобільних свічок запалювання Brisk використовуються якісні і дорогі матеріали. Центральний електрод має високу теплопровідність і стійкість до хімічного і температурного впливу в камері згоряння. Ущільнювальна шайба свічки пристосовується до потреб дотичних поверхонь. Свічки запалювання Brisk володіють досконалою формою кінчиків ізолятора. Завдяки чому мають необхідні властивості для електричної міцності ізоляції в агресивному середовищі.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ER15YPP1 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 15 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | ER15YPP1 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


