Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка розжарювання Blue Print ADG01819
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 414709-01-Т2
855 ₴
641 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
SUZUKI VITARA 2.0DT KOM - HDI TV/TW04 DW10T 1997CC OHC 4 X 4 5 MTM 01-03
SUZUKI VITARA 2.0DT KOM - HDI TV/TW04 DW10T 1997CC OHC 4 X 4 5 MTM 01-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG01819 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 107 мм |
| Напруга | 11 В |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADG01819 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADG01819 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Різьба | M10 x 1 |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

