Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка запалювання NGK 95820 IFR7X8G
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552372-01-Т2
1 417 ₴
1 063 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 19 мм; Відстань між електродами - 0.8 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - іридій; Калільне число - 8; з пласким сідлом; з перешкодоподавлювачем; 5 кОм
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 19 мм; Відстань між електродами - 0.8 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - іридій; Калільне число - 8; з пласким сідлом; з перешкодоподавлювачем; 5 кОм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95820 IFR7X8G |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 95820 IFR7X8G |
| Особеннсоти | 5 кОм |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴

