Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка запалювання NGK 93298 LZFR5BI-11
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 414556-01-Т2
1 075 ₴
806 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1; Довжина різьби - 26.5 мм; Відстань між електродами - 1.1 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - іридій; Калільне число - 5; з пласким сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93298 |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93298 LZFR5BI-11 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 5 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 93298 LZFR5BI-11 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴




