Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Свічка запалювання NGK 6717 BKR6EZ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 414473-01-Т2
225 ₴
169 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
NGK VL-38 6717 BKR6EZ CITROEN - Свічка запалювання
Свічки запалювання NGK міцно зайняли свою нішу на світовому ринку. На частку компанії припадає близько 28% ринку. В якості первинної комплектації свічки запалювання NGK встановлюються на 87% автомобілів; які сходять з конвеєра. Японська компанія NGK має багаторічний досвід виробництва; вона постійно працює над поліпшенням технічних характеристик; а також регулярно проводить тестові перевірки готового виробу; що знижує відсоток бракованої продукції в кожній виготовленої партії. Кілька лінійок свічок запалювання; які відрізняються технологією виготовлення; конструкцією і використовуваними матеріалами; дозволяють випускати; як бюджетну лінійку свічок; так і преміальну.
Автомобільні свічки запалювання NGK характеризуються високою потужністю іскри; що дозволяє запалювати істотно збіднені суміші пального. Це забезпечує стабільну і рівну роботу двигуна в різних режимах експлуатації. Команда інженерів здійснює постійну роботу над підвищенням експлуатаційного ресурсу свічок.
Свічки запалювання з нікелевим електродом забезпечують ефективне займання горючої суміші протягом усього терміну експлуатації. Вони відрізняються прийнятною ціною. Рекомендований інтервал заміни становить до 30000 км.
NGK VL-38 6717 BKR6EZ CITROEN - Свічка запалювання
Свічки запалювання NGK міцно зайняли свою нішу на світовому ринку. На частку компанії припадає близько 28% ринку. В якості первинної комплектації свічки запалювання NGK встановлюються на 87% автомобілів; які сходять з конвеєра. Японська компанія NGK має багаторічний досвід виробництва; вона постійно працює над поліпшенням технічних характеристик; а також регулярно проводить тестові перевірки готового виробу; що знижує відсоток бракованої продукції в кожній виготовленої партії. Кілька лінійок свічок запалювання; які відрізняються технологією виготовлення; конструкцією і використовуваними матеріалами; дозволяють випускати; як бюджетну лінійку свічок; так і преміальну.
Автомобільні свічки запалювання NGK характеризуються високою потужністю іскри; що дозволяє запалювати істотно збіднені суміші пального. Це забезпечує стабільну і рівну роботу двигуна в різних режимах експлуатації. Команда інженерів здійснює постійну роботу над підвищенням експлуатаційного ресурсу свічок.
Свічки запалювання з нікелевим електродом забезпечують ефективне займання горючої суміші протягом усього терміну експлуатації. Вони відрізняються прийнятною ціною. Рекомендований інтервал заміни становить до 30000 км.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BKR6EZ |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6717 BKR6EZ |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 6717 BKR6EZ |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴




