-25%Свічка запалювання Champion CCH9055
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724329-01-Т2
377 ₴
283 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Свічки запалювання від компанії CHAMPION встановлюються на безліч сучасних автомобілів в якості первинної комплектації. Більш ніж сто років досвіду в цій сфері; дозволили компанії стати світовим лідером у виробництві свічок. Власні науково-дослідні центри; постійно вдосконалюють; як технології виготовлення; так і робочі параметри і термін служби. Модельний ряд свічок запалювання CHAMPION; на сьогоднішній день; покриває понад 90% світового автопарку легкових автомобілів.
Для виробництва використовуються матеріали високої якості і сучасне; високоточне обладнання. Весь процес виробництва контролює команда інженерів. Вся готова продукція проходить необхідні тести для відповідності міжнародним стандартам якості і запобігання попаданню бракованого товару на полиці магазинів.
Асортимент компанії складається з декількох лінійок свічок запалювання. Вони відрізняються сплавом металу позитивного і негативного електродів; а також наявністю шумоподавляючого резистора всередині корпусу свічки. Використання благородних металів; в деяких лінійках; дозволяють істотно продовжити ресурс; а також забезпечити більш стабільну роботу двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCH9055 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCH9055 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | CCH9055 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.3 мм |
| Країна виробництва | США |
- Ціна: 283 ₴

