Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Навушники Trust GXT 415 Zirox 3.5мм Black (24990)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 722346-01-Т2
1 476 ₴
1 107 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Легка ігрова гарнітура з накладними навушниками підходить для використання з ПК; ноутбуками та приставками.
Легкий як пір'їнка
При вазі всього 244 г Zirox має зручну легку конструкцію; яку ви навіть не помітите — просто переконайтеся; що ви не виходите з дому в них!
Звук успіху
Відсвяткуйте свої перемоги з повним звуком завдяки потужним 50-мм динамікам цієї гарнітури. Переносячи вас прямо до центру подій; Zirox допоможе вам почути все; що вам потрібно.
Круто і ясно
То ти бачиш; то ні. Складаний мікрофон Zirox акуратно вставляється в саму гарнітуру; а вбудоване регулювання гучності та відключення мікрофона дають вам можливість чути та говорити саме те; що ви хочете.
Один за всіх і всі за одного
Навіть у найінтенсивніших ігрових сесіях ця гарнітура нікуди не подінеться. Завдяки регульованому оголов'ю він був розроблений; щоб забезпечити ідеальну посадку для всіх.
Мультиплатформна магія
Хочете грати на ПК? Як щодо вашої консолі? Немає проблем - Zirox сумісний з кількома платформами та оснащений наддовгим 2-метровим кабелем; який підійде для вашого ПК; консольного контролера або іншого пристрою з роз'ємом 3.5 мм.
Виберіть палітру
Booster Black; Winning White; Brilliant Blue або Powerful Pink - що це буде? Виберіть один із чотирьох фантастичних кольорів; щоб вибрати гарнітуру; яка найкраще відповідає вашому стилю; щоб ви могли продовжувати перемагати стильно.
Легка ігрова гарнітура з накладними навушниками підходить для використання з ПК; ноутбуками та приставками.
Легкий як пір'їнка
При вазі всього 244 г Zirox має зручну легку конструкцію; яку ви навіть не помітите — просто переконайтеся; що ви не виходите з дому в них!
Звук успіху
Відсвяткуйте свої перемоги з повним звуком завдяки потужним 50-мм динамікам цієї гарнітури. Переносячи вас прямо до центру подій; Zirox допоможе вам почути все; що вам потрібно.
Круто і ясно
То ти бачиш; то ні. Складаний мікрофон Zirox акуратно вставляється в саму гарнітуру; а вбудоване регулювання гучності та відключення мікрофона дають вам можливість чути та говорити саме те; що ви хочете.
Один за всіх і всі за одного
Навіть у найінтенсивніших ігрових сесіях ця гарнітура нікуди не подінеться. Завдяки регульованому оголов'ю він був розроблений; щоб забезпечити ідеальну посадку для всіх.
Мультиплатформна магія
Хочете грати на ПК? Як щодо вашої консолі? Немає проблем - Zirox сумісний з кількома платформами та оснащений наддовгим 2-метровим кабелем; який підійде для вашого ПК; консольного контролера або іншого пристрою з роз'ємом 3.5 мм.
Виберіть палітру
Booster Black; Winning White; Brilliant Blue або Powerful Pink - що це буде? Виберіть один із чотирьох фантастичних кольорів; щоб вибрати гарнітуру; яка найкраще відповідає вашому стилю; щоб ви могли продовжувати перемагати стильно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 90 дБ |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | 24990 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 50 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 2 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Конструкція | накладні |
| Конструкція мікрофона | виносний |
| Матеріал амбушюр | кожзам |
| Мoдель | GXT 415 Zirox 3.5 мм Black |
| Призначення | для консолі |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Підтримка звуку | 2 |
| Підключення | дротове |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з довгим проводом |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Форма штекера | прямий |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107 ₴







