-25%Бінокль Sigeta Farland 20x50 (65885)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 610277-01-Т2
3 865 ₴
2 899 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Sigeta Farland 20x50 поєднує в собі класичний дизайн і перевірену якість. 20-кратне збільшення дає змогу детально спостерігати віддалені об'єкти; а великі лінзи об'єктива збирають досить світла для формування яскравішої картинки за слабкого освітлення. Для досягнення найкращої якості зображення; а також для комфортних тривалих спостережень без ефекту тремтіння рук; бінокль необхідно встановити на штатив за допомогою додаткового L-адаптера: для цього передбачене нарізне кріплення 1/4".
Оптика бінокля складається з лінз із багатошаровим просвітленням і Porro-призм з оптичного скла BK7 — все це посилює світлопропускну здатність; яка сприяє створенню світлого та чіткого зображення з високою контрастністю. Міцний корпус Sigeta Farland 20x50 доповнений текстурними вставками з боків оптичних тубусів; а також антивібраційним гумовим покриттям — це забезпечує надійне захоплення бінокля й захищає оптику від випадкових ударів.
Центральний барабан фокусування з текстурною накаткою дає змогу легко налаштувати різкість навіть у рукавичках. Для настроювання різкості під індивідуальні параметри передбачене кільце корекції діоптрій; яке розташоване на правому окулярі. Також є настроювання міжзіничної відстані в діапазоні від 57 до 73 мм. Ця модель обладнується наочниками складаного типу; які захищають від засвічення й небажаних відблисків.
Бінокль постачається з нашийним ремінцем для додаткової безпеки під час пересування; м'яким чохлом для транспортування і зберігання; а також захисними кришками та серветкою для очищення оптики.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 20x
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Поле зору на 1000 м: 58 м
- Кутове поле зору: 3.32°
- Мінімальна відстань фокусування: 8 м
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Діаметр вихідної зіниці: 2.5 мм
- винос зіниці: 8 мм
- Чинник сутінку: 31.62
- Світлосила: 6.25
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Призми: BK7
- Просвітлення: Multi Coated
- Фокусування: центральним колесом
- Регулювання міжзіничної відстані: 57–73 мм
- Наочники: складані типу Fold Down
- Корпус: з протиковзним гумовим покриттям
- Захист: вологозахист
- Кріплення на штатив: є
Габарити:
- Розміри бінокля: 195 x 180 x 64 мм
- Вага бінокля: 782 г
- Розмір упаковки: 200 x 200 x 80 мм
- Вага в упаковці: 975 г
Комплектація:
- Бінокль
- Нашийний ремінь для бінокля
- Чохол із ременем
- Захисні кришки на об'єктиви й окуляри
- Серветка для протирання оптики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Вага | 0.79 кг |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65885 |
| Водостійкість | IPX4 |
| Габаріті (парс) | 195 x 180 x 64 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 53-73 мм |
| Корпус | пластик |
| Кратність наближення | 20х |
| лінзи | лінзи з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Мінімальна відстань фокусування | 8 м |
| Мoдель | Farland 20x50 |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об'єктива | багатошарове |
| Поле зору на 1000 м | 58 м |
| Призми | BK7 |
| Світлосила | 6.25 |
| Країна виробництва | Китай |
| Фактор сутінків | 31.62 |
- Ціна: 2 899 ₴





