-25%Мобільний телефон Samsung Galaxy A16 LTE 4/128Gb Light Green (SM-A165FLGBEUC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 842241-01-Т2
10 849 ₴
8 137 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
6;7-дюймовий екран Galaxy A16 надає вам більше простору для розваг. Зануртеся у вир улюбленого контенту завдяки яскравим кольорам і реалістичним деталям дисплея FHD+ Super AMOLED.
Стильний тонкий дизайнДодайте енергійності своєму образу завдяки тонкому та жвавому дизайну Galaxy A16. Доступний у чорному; світло-зеленому та сірому кольорах.
Оживіть деталі за допомогою декількох камерПеретворіть повсякденні моменти на художні фотоРобіть детальні знімки за допомогою вдосконалених камер Galaxy A16. Користуйтеся 50-мегапіксельною основною камерою; щоб зафіксувати пам'ятні моменти; та 13-мегапіксельною фронтальною камерою для чітких селфі; підкреслюючи ключові деталі на фото.
Потужна продуктивність забезпечує плавне відтворенняНеважливо граєте ви чи працюєте; 8-ядерний процесор забезпечить виконання ваших завдань без жодної затримки.
Надійний захистІз захистом IP54 можна насолоджуватися безтурботним проведенням часу. Підвищена зносостійкість дозволяє пристрою впоратися з непередбаченими ситуаціями; а вам зосередитися на найважливішому.
Готовий до принаймні 6 подальших оновлень ОСЗавдяки оновленню операційної системи до 6 поколінь і підтримці системи безпеки протягом 6 років ваш Galaxy A16 5G залишатиметься актуальним якнайдовше.
Швидке заряджання; якого вистачає надовгоНасолоджуйтеся улюбленими справами; не турбуючись про заряд батареї; адже ємність 5 000 мА∙год гарантує тривалу роботу Galaxy A16 5G. Завдяки технології швидкого заряджання смартфон миттєво повертається до роботи.
Створений для захисту ваших паролівKnox Vault – це ніби сейф всередині сейфа; що фізично ізолює PIN-коди; паролі та іншу приватну інформацію; щоб хакери не могли отримати до неї доступ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A165FLGBEUC |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудовані датчики | компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | 4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5000 mAh |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Galaxy A16 LTE 4/128Gb Light Green |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 128 Gb |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Особливості | IP54 certified |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.9 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розширення пам'яті | до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Колір | зелений |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 8 137 ₴









