-25%Свічка запалювання Bosch 0 242 235 664
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 869126-01-Т2
241 ₴
181 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Автомобільні свічки запалювання від компанії Bosch користуються високим попитом у автовласників; як на території України; так і в європейському союзі. Вся готова продукція перевіряється на відповідність жорстким стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
Сердечник свічок запалювання Bosch укладений в зносостійку оболонку; що дозволяє їх експлуатацію в екстремальних і високонавантажених режимах. При їх використанні істотно знижується ризик пропусків займання горючої суміші в камері згоряння; що підвищує стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і оптимізує витрати паливної суміші. Завдяки сучасним сплавам; які використовуються для виготовлення сердечника; дані свічки стійкі до процесів корозії і ерозії. Установка декількох електродів маси; збільшує робочий ресурс свічки запалювання. Висока якість кілець ущільнювачів; забезпечує легке викручування свічок навіть після тривалого використання в складних умовах роботи.
Свічки запалювання Bosch поставляються на конвеєри; для первинної комплектації; відомих машинобудівних гігантів. Що ще раз підкреслює високу якість і стабільний попит.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 664 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 235 664 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Мoдель | 0 242 235 664 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 20.8 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | Польща |
- Ціна: 181 ₴







