Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Denso IU27A
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 869137-01-Т2
791 ₴
593 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Свічки запалювання від компанії DENSO поставляються на конвеєр для первинної комплектації багатьох автомобільних заводів. Висока якість виробництва і постійне впровадження нових розробок дозволили компанії DENSO зайняти одне з лідируючих місць; як на ринку України; так і за його межами.
Свічки запалювання DENSO забезпечують стабільне іскроутворення при більш низькій напрузі; в порівнянні з аналогами; що простіше запалює горючу суміш в холодну пору року. Такого результату вдалося досягти завдяки установці тонкого центрального електрода; виготовленого з благородних металів. Він забезпечує більш щільний пучок іскри при стандартній напрузі; що призводить до більш ефективного і швидкого займання в мороз. Використання сучасних сплавів для виготовлення негативного електроду; дозволили домогтися поліпшеного іскроутворення; що підвищило стабільність процесу загоряння; знизило рівень викидів шкідливих газів в атмосферу і рівень відкладень продуктів неповного згоряння; як на поверхні свічки; так і на внутрішній частині камери згоряння. Автомобільні свічки запалювання DENSO здатні запалювати навіть бідні суміші палива; що знижує пропуски запалювання і робить роботу двигуна стабільною.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IU27A |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IU27A |
| Тип палива | газ |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 27 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | IU27A |
| Особеннсоти | відкручування SAE-під'єднання |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M10 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴


