Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Радіокерована іграшка ZIPP Toys Машинка Rapid Monster Orange (Q12 orange)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 491750-01-Т2
561 ₴
421 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маленькі машинки лінійки Rapid Monster для автоперегонов.
Масштаб машинки 1:32. Незважаючи на невеликі габарити; модель дуже швидка і всюдихідна; а також може розвинути швидкість до 20 км/ч.
Корпус виконаний з ударостійкого ПВХ. Машинки лінійки Rapid Monster оснащені потужним двигуном і посиленою підвіскою; що дозволяє долати без проблем будь-які нерівності поверхні і перешкоди.
- В якості живлення використовується акумуляторна батарея 3;7 V на 100 mAh.
- Час зарядки - до 30 хвилин.
- Пульт дистанційного керування працює на двох батарейках АА (не входять в комплект).
- Час роботи - до 17 хвилин.
- Дистанція контролю - 40 метрів.
Рух машинки:
- Вперед назад.
- Вліво/вправо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.7 В 100 мА·год |
| Артикул | Q12 orange |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Комплектація | пульт управління |
| Масштаб | 1:32 |
| Мoдель | Машинка Rapid Monster Orange |
| Радіокерування | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 20 км/год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | машини |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴





