Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%5 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 460.4515.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 453568-01-Т2
18 051 ₴
12 636 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5; Висота - 52 мм; Товщина - 34 мм
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5; Висота - 52 мм; Товщина - 34 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 460.4515.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 460.4515.20 |
| Вага | 12 кг |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 32 мм |
| Мoдель | 460.4515.20 |
| Вживаність | PORSCHE MACAN (95B) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 636 ₴

