Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Фільтр салону Denso DCF516P
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419298-01-Т2
503 ₴
377 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
LAND ROVER DISCOVERY 3 04> - DISCOVERY 4 09> / RANGE ROVER SPORT 05>
LAND ROVER DISCOVERY 3 04> - DISCOVERY 4 09> / RANGE ROVER SPORT 05>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF516P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF516P |
| Висота | 36 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 335 мм |
| Мoдель | DCF516P |
| Країна виробництва | Бангладеш |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴

