Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Фільтр салону Bosch 1987435128
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419223-01-Т2
441 ₴
331 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
MAZDA CX-9 (TB)
MAZDA CX-9 (TB)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 128 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987435128 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 198 мм |
| Мoдель | 1987435128 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴

