-25%Рюкзак туристичний Skif Outdoor Adventure 30L Black (9582B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 814296-01-Т2
2 172 ₴
1 629 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Рюкзак Skif Outdoor Adventure — компактний спортивний рюкзак для хайкінгу; велоспорту та прогулянок містом.
Модель виконана з міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу. Рюкзак Skif Outdoor Adventure оснащений полегшеною системою підвіски; яка використовується в першу чергу для рюкзаків; що використовуються для занять видами спорту; що потребують інтенсивних рухів. Завдяки сталевому каркасу і м'якому ременю на стегнах; основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка; яка охоплює каркас; що створює простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію.
Модель обладнана компресійними ременями з боків та плечовими шлейками з м'якими вставками. Рюкзак Adventure має отвір для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука; планшета або книг; додаткове відділення із двома сітчастими кишенями та еластичні бічні кишені для термоса чи пляшки з водою. Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака; в якому захований водонепроникний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 23 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9582B |
| Вага | 0.775 кг |
| Гарантія, міс | 3 |
| Застібки та замки | молния |
| Каркас | сталевий |
| Кількість відсіків | 2 |
| Мoдель | Adventure 30L Black |
| Особливості | рейнкавер |
| Відділення | для планшета |
| Розмір | 23х10х48 см |
| Спинка | каркасна |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для пішого та гірського туризму |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Фіксація | поясна стяжка |
- Ціна: 1 629 ₴










