-25%Мобільний телефон Sigma Comfort 50 EASY TYPE-C Black (4827798585214)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 870222-01-Т2
961 ₴
721 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Comfort 50 CF115 EASY — простий функціонал та безпека для ваших рідних
Comfort 50 CF115 EASY — це надзвичайно зручний та простий у використанні бабусяфон із великими клавішами та функцією SOS. Телефон приємно тримати в руках завдяки розміру та покриттю корпусу; він має простий дизайн; підсвітку клавіатури та роз’єм USB Type-C для підзарядки. USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів; але для кнопкових телефонів це рідкість; незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком; тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем; навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. Comfort 50 CF115 EASY оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 1.77” з роздільною здатністю 160х128 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською; англійською та російською мовами. До того ж клавіатура підсвічується; тому навіть вночі ви можете спокійно набирати повідомлення чи номери. Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 CF115 EASY дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті пристрою. На кожний із контактів можна встановити ім’я та номер. Контакти можна додавати в групи; імпортувати й експортувати. Крім того; на телефоні можна зберігати до 100 SMS-повідомлень. Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю; адже там є секундомір; будильник із власною мелодією; калькулятор; календар; куди можна додавати події; та програма для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри; камера; диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до Comfort 50 CF115 EASY стереогарнітуру для комфортного прослуховування ваших улюблених треків. Акумулятор ємністю 1000 мА*г дозволить вам користуватися Comfort 50 CF115 EASY до тижня. Ви з абсолютним комфортом зможете телефонувати абонентам різних операторів; слухати музику й писати повідомлення; не хвилюючись про те; що девайс надто швидко розряджається. Як і будь-який телефон із лінійки Comfort 50; CF115 EASY має функцію екстреного виклику SOS; яку можна активувати за допомогою натискання та утримання червоної кнопки на задній панелі пристрою. Функція передбачає надсилання SMS-повідомлень; а потім і виклики на 5 екстрених номерів; які ви можете обрати самі. Ми потурбувалися про те; щоб кнопка SOS працювала з заблокованим екраном; а ще сирену та надсилання SMS; за бажанням; можна вимкнути в налаштуваннях. Щоб зробити відбій тривоги просто натисніть на кнопку ще раз. Інші корисні функції включають швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9; який подбає про те; щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи з екстреними службами. Тим часом автозапис виклику дає можливість записати важливі розмови. Ми не забули також про вашу безпеку й наділили Comfort 50 CF115 EASY різними захисними функціями. Для увімкнення пристрою можна встановити пароль; щоб ніхто; крім власника; не зміг його розблокувати. Також можна встановлювати PIN-код для SIM-карти та паролі для різних додатків із функцією “Конфіденційність”. Функція “Антизлодій” встановлює запит пароля під час зміни SIM-карти. А “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв; адже ці функції дозволяють виклики лише тих абонентів; яких обрали саме ви; та блокують невідомі номери — унікальна функція; що доступна далеко не на всіх смартфонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4827798585214 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 1000 mAh |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Комплект постачання | телефон |
| Мoдель | Comfort 50 EASY TYPE-C Black |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 32 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 32 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 111 х 52 х 13.5 мм |
| Розширення пам'яті | до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | бабушкофон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
- Ціна: 721 ₴





