Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED VALUE, PAR16, 6W, 4000K, GU10 (4058075689671)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 591015-01-Т2
124 ₴
93 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Osram LED VALUE PAR16 6W 4000K GU10 — світлодіодна лампа; яка забезпечує нейтральне біле світло (4000K) і є енергоефективною заміною традиційним галогеновим лампам.
Основні характеристики:
- Потужність: 6 Вт
- Цоколь: GU10
- Колірна температура: 4000K (нейтральне біле світло)
- Тип: PAR16
- Світловий потік: Яскраве та рівномірне освітлення
Ця лампа підходить для точкового освітлення в житлових приміщеннях; офісах і комерційних просторах; забезпечуючи комфортне та економічне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075689671 |
| Висота | 57 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GU10 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 6 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Форм-фактор | точка (фара) |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴


