Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux T5 8W/54 G5 (10007829)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 751170-01-Т2
136 ₴
102 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Delux T5 8W/54 G5 (10007829) — це люмінесцентна лампа типу T5; яка забезпечує енергоефективне освітлення для різних освітлювальних систем.
Основні характеристики:
- Потужність: 8 Вт
- Цоколь: G5
- Тип: T5 (тонка трубчаста форма)
- Довжина: 30 см (може варіюватися залежно від специфікацій)
Ця лампа підходить для використання в офісах; магазинах; або в побутових умовах; де потрібне рівномірне та економічне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Колірна температура | 6500К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10007829 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | T5 8W/54 G5 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 70% (A+) |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 6000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | G5 |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 10 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

