Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Philips EcohomeLEDLustre 5W 500lm E14 827P45NDFR (929002969637)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 499644-01-Т2
131 ₴
98 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип лампи - світлодіодні (LED); тип цоколя - E14; Потужність - 5 Вт; колірна температура - 3000 К; 220-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | 929002969637 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | EcohomeLEDLustre 5W 500lm E14 827P45NDFR |
| Напруга | 220-240 В |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴

