Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED VALUE, MR16, 8W, 4000K, GU5.3 (4058075689459)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 591014-01-Т2
147 ₴
110 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Osram LED VALUE MR16 8W 4000K GU5.3 (4058075689459) — це світлодіодна лампа; яка забезпечує нейтральне біле світло (4000K) та високу енергоефективність.
Основні характеристики:
- Потужність: 8 Вт
- Цоколь: GU5.3
- Колірна температура: 4000K (нейтральне біле світло)
- Напруга: 12В
- Світловий потік: Висока яскравість
Лампа підходить для використання в житлових; офісних та комерційних приміщеннях; забезпечуючи комфортне освітлення без мерехтіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075689459 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GU5.3 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Форм-фактор | гриб |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


