Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux MR16A 5Вт 4100K 12В GU5.3 (90021254)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 751185-01-Т2
71 ₴
53 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лампочка Delux MR16A 5Вт 4100K 12В GU5.3 (90021254) — світлодіодна лампа з нейтральним білим світлом (4100К); призначена для використання в низьковольтних освітлювальних системах.
Основні характеристики:
- Потужність: 5 Вт
- Цоколь: GU5.3
- Напруга: 12В
- Колірна температура: 4100K (нейтральне біле світло)
- Модель: 90021254
- Тип: MR16A
Підходить для точкового освітлення в житлових приміщеннях; офісах та інших зонах; де потрібне комфортне нейтральне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 410 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90021254 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | MR16A 5Вт 4100K 12В GU5.3 |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Форм-фактор | гриб |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴



