Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED VALUE (4058075096622)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 339958-01-Т2
161 ₴
121 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип лампи - світлодіодна (LED); тип цоколя - GU10; споживана потужність - 3.6 Вт; колірна температура - 2700 К; 230 В; Висота - 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075096622 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | LED VALUE |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 3.6 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 36° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴

