Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED VALUE A60 (4058075819658)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 334851-01-Т2
133 ₴
100 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип лампи - світлодіодна (LED); тип цоколя - E27; споживана потужність - 7 Вт; колірна температура - 2700 К; 230 В; Висота - 110 мм
Тип лампи - світлодіодна (LED); тип цоколя - E27; споживана потужність - 7 Вт; колірна температура - 2700 К; 230 В; Висота - 110 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 806 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075819658 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | LED VALUE A60 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 7 Вт Вт |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


