Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux T5 8W G5 бактериц.без озона (Boric Germicidal) (90016977)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 729731-01-Т2
289 ₴
217 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сучасна ультрафіолетова лампа працює за тим же принципом; що і звичайна люмінесцентна лампа. Різниця тільки в тому що газорозрядна трубка виготовляється зі спеціального темно-синього скла; яке поглинає видиме світло і пропускає УФ-промені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 50 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90016977 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | T5 8W G5 бактериц.без озону (Boric Germicidal) |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Термін служби | 4000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | G5 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Колірна температура | 1200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴

