Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux JCDR 230V 35W G5.3 (10007798)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 751159-01-Т2
87 ₴
65 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Галогенні лампи відносяться до класичних теплових джерел світла; проте на відміну від ламп розжарювання продовжують користуватися великим попитом. Галогенні лампи ефективніші за звичайні лампи розжарювання і набагато дешевші за сучасніші джерела світла. Галогенні лампи найчастіше використовуються у компактних світильниках; точкових світильниках та світильниках із спрямованим світлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Галогенна |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10007798 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | JCDR 230V 35W G5.3 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 35 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 2000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | G53 |
| Кут розсіювання | 38 ° |
| Форм-фактор | гриб |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

