Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED CL P60 DIM 6,5W/827 230V FIL E14 10x1 (4058075447875)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 503688-01-Т2
185 ₴
139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Переваги продукту
- Лампи виконані за інноваційною світлодіодною технологією "філамент"
- Дуже низьке енергоспоживання
- Моментальне подання 100% світлового потоку; немає затримки на розпалювання
- Може без проблем встановлюватись замість звичайних ламп
Області застосування
- Ідеально підходить для декоративного освітлення
- Побутове використання
- Висвітлення загального призначення
- Використання на відкритому повітрі лише у світильниках для зовнішнього використання (мінімум IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 806 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075447875 |
| Висота | 78 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | 5W/827 230V FIL E14 10x1 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 6.5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 320 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





