Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Philips LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP C G (929001184508)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 428098-01-Т2
271 ₴
203 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип лампи - світлодіодні (LED); тип цоколя - G13; Потужність - 16 Вт; колірна температура - 4000 К; 220-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Потужність | 16 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | 929001184508 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мoдель | LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP C G |
| Напруга | 220-240 В |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Колір колби | матовий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 160 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

