Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-24%
-24%5 днів
Лампочка TITANUM A60 8W E27 4100K (TLA6008274)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 484569-01-Т2
45 ₴
34 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна лампа Titanum – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік та максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників; підходить для загального освітлення приміщень; торгових залів та вітрин; промислових підприємств. Ідеальна для декоративного; місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодна лампа Titanum - оптимальна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії; має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колірна температура | 4100K |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TLA6008274 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | A60 8W E27 4100K |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴



