Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка TITANUM A60 10W E27 3000K (TLA6010273)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 484566-01-Т2
71 ₴
53 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
LED лампи TITANUM призначені для врізних; точкових та меблевих світильників. LED лампи TITANUM – безмежні можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних; неординарних та неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування та виділення певних зон; але також можна використовувати і для загального освітлення. Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливо те; що лампи TITANUM дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору; а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TLA6010273 |
| Висота | 108 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | A60 10W E27 3000K |
| Напруга живлення | 175 - 250 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 10 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴



