Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Прожектор LEDVANCE FL ESSENTIAL 10W 840 BK IP65 (4058075767935)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 789848-01-Т2
467 ₴
350 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Прожектор Floodlight ESSENTIAL ECO 10W/840 230V BK
Переваги продукту
- Економія енергії до 100% порівняно з галогеновими лампами
- Білий відбивач для однорідного розподілу світла
- Загартоване скло
- Збалансоване співвідношення ваги та розміру
- Проста установка завдяки попередньому електромонтажу з кабелем живлення (20 см)
- Гарантія 2 роки
Області застосування
- Заміна прожекторів із галогенними лампами
- Паркування
- Громадські зони
- Фасади будівель
- Будівельні майданчики
Особливості продукту
- Симетричний світлорозподіл
- Тип захисту: IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075767935 |
| Гарантія, міс | 12 |
| датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Мoдель | FL ESSENTIAL 10W 840 BK IP65 |
| Призначення | для освітлення вулиць |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | кабель без вилки |
| Робоча температура | -30 °C — +40 °C |
| Розмір | 12.8 х 8.3 х 2.8 см |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 4000 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







