Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux T5 6W/54 G5 (10007827)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 751169-01-Т2
109 ₴
82 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Люмінесцентні лампи вже давно мають великий попит серед ламп штучного освітлення приміщень. Ці лампи в кілька разів вигідніші в експлуатаційному відношенні ламп розжарювання та мають більш привабливу вартість у порівнянні зі світлодіодними лампами; які може придбати далеко не кожен споживач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Колірна температура | 6400К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10007827 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | T5 6W/54 G5 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 70% (A+) |
| Споживана потужність | 6 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 6000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | G5 |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 54 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

