Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка TITANUM A60 10W E27 4100K 220V (TLA6010274)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 443041-01-Т2
68 ₴
51 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
TITANUM A60 10W E27 4100K 220V (TLA6010274) — це енергоефективна світлодіодна лампа з нейтральним білим світлом; яка забезпечує оптимальне освітлення для різних приміщень.
Основні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Тип лампи: A60 (класична форма)
- Цоколь: E27
- Напруга: 220В
- Колірна температура: 4100K (нейтральне біле світло)
- Світловий потік: відповідний для стандартного домашнього освітлення
Ця лампа ідеально підходить для використання в домашніх умовах; офісах або комерційних приміщеннях; де необхідне рівномірне; комфортне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | TLA6010274 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мoдель | A60 10W E27 4100K 220V |
| Особливості | енергоефективність 80% (A+) |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | груша |
| Колір колби | матовий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


