Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Прожектор Neo Tools алюміній, 220 В, 100Вт, 8000 люмен, SMD LED, кабель 0.3 м бе (99-054)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 544540-01-Т2
2 225 ₴
1 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Прожектор Neo Tools; алюміній; 220 В; 100Вт; 8000 люмен; SMD LED; кабель 0.3 м без вилки; IP65. Рефлектор SMD 100Вт; 99-054; NEO; використовується для освітлення проїздів; терас або входів до будинків. Його також можна використовувати у приміщенні; наприклад; у гаражі чи підвалі. Кут освітлення становить 100°. Пристрій має міцну конструкцію; оскільки світлодіод LED поміщений у алюмінієвий плафон за склом. Ступінь захисту корпусу IP65 означає; що він пило-і водонепроникний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Кількість світлодіодів | 108 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-054 |
| Гарантія, міс | 12 |
| датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Мoдель | кабел |
| Призначення | ліхтар |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | кабель без вилки |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Розмір | 27.5 х 23 х 2.6 см |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴




