Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED ST8 ENTRY (4058075817814)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 345470-01-Т2
168 ₴
126 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Osram LED ST8 ENTRY (4058075817814) — це світлодіодна лампа; призначена для заміни традиційних люмінесцентних ламп типу ST8; забезпечуючи енергоефективне освітлення.
Основні характеристики:
- Тип: LED ST8
- Напруга: 230В.
- Потужність: 8 Вт.
- Колірна температура: 4000K
Лампа підходить для використання в освітлювальних системах; де потрібне економічне; довговічне та якісне світло; наприклад; в офісах; комерційних приміщеннях та промислових зонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4058075817814 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | LED ST8 ENTRY |
| Напруга живлення | 230 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 8 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 210° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴


