Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux BL 60 15 Вт 4100K (90020551)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 729742-01-Т2
96 ₴
72 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Delux BL 60 15 Вт 4100K (90020551) — це світлодіодна лампа з нейтральним білим світлом; яка підходить для загального освітлення в різних приміщеннях.
Основні характеристики:
- Потужність: 15 Вт
- Тип: BL 60
- Цоколь: E27
- Колірна температура: 4100K (нейтральне біле світло)
- Напруга: 220В
Лампа призначена для використання в побутових; офісних або комерційних приміщеннях; забезпечуючи ефективне та рівномірне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90020551 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | BL 60 15 Вт 4100K |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 15 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



