Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка MAGNUM BL 60 10 Вт 6500K 220В E27 (90024150)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 755236-01-Т2
52 ₴
39 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Високоефективне яскраве джерело світла із низьким споживанням електроенергії. Сучасне рішення для освітлення. Використовується для загального або місцевого освітлення в приміщенні. Установка у відкритих світильниках чи світильниках із достатньою вентиляцією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 6500К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 860 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90024150 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мoдель | BL 60 10 Вт 6500K 220В E27 |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність 80% (A+) |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Колір колби | матовий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴


