Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка EUROELECTRIC LED G45 5W E27 4000K 220V (LED-G45-05274(EE))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 505380-01-Т2
96 ₴
72 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Компактна світлодіодна EUROELECTRIC LED Лампа G45 5W E27 4000K
Світлодіодна лампа Eurolelectric G45 5W E27 4000K призначена для організації основного освітлення у житлових та побутових приміщеннях.
При виробництві лампи використовується особливий полімерний сплав; створення якого використовується сучасна технологія хімічної обробки.
Завдяки даному екологічному пластику лампа є абсолютно безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Лампа витримує перепади напруги в діапазоні 175-265 без наслідків працездатності.
особливості:
- використання у всіх лампах IC драйвера нового покоління
- підвищена енергоефективність
- екологічно безпечні; не містять шкідливих речовин
- не створюють частотних перешкод для роботи інших електронних пристроїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroelectric |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LED-G45-05274(EE) |
| Висота | 83 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LED G45 5W E27 4000K 220V |
| Напруга живлення | 175 — 265 В |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Форм-фактор | куля |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



