Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка TITANUM A65 15W E27 4100K 220V (TLA6515274)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 443043-01-Т2
103 ₴
77 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодний лампа Titanum - високотехнологічний джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників; підходить для загального освітлення приміщень; торгових залів і вітрин; промислових підприємств. Ідеальна для декоративного; місцевого та спрямованого освітлення.
Світлодіодна лампа Titanum - оптимальна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії; має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | TLA6515274 |
| Висота | 128 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | A65 15W E27 4100K 220V |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | груша |
| Колір колби | матовий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 140 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


