Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка MAGNUM BL50P 6,5Вт 4100K 220В E27 (90020572)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 755242-01-Т2
48 ₴
36 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лампочка MAGNUM BL50P 6;5Вт 4100K 220В E27 (90020572) - високоефективне яскраве джерело світла з низьким споживанням електроенергії. Сучасне рішення для освітлення. Використовується для загального або місцевого освітлення в приміщенні. Установка у відкритих світильниках чи світильниках із достатньою вентиляцією.
Характеристики
- Тип лампи – світлодіодна (LED)
- тип цоколя - E27
- споживана потужність – 6.5 Вт.
- колірна температура – 4100 К.
- робоча напруга - 220-240 Вт.
- Особливості – енергоефективність освітлення 80% (A+)
- Висота – 100 мм.
- Діаметр – 37 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90020572 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | 5 Вт 4100 K 220 В E27 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 6.5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


