Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка MAGNUM BL 60 10 Вт 4100K 220В E27 (90011744/90020570)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 755235-01-Т2
75 ₴
56 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MAGNUM BL 60 10 Вт 4100K 220В E27 — це світлодіодна (LED) лампа; яка використовується для освітлення приміщень. Підходить для освітлення житлових; офісних та комерційних приміщень. Особливо ефективна там; де потрібне яскраве і комфортне освітлення.
Основні параметри:
- Потужність: 10 Вт
- Колірна температура: 4100K — холодне біле світло
- Напруга: 220 В
- Цоколь: E27
- Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 860 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90011744/90020570 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | BL 60 10 Вт 4100K 220В E27 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 70% (A+) |
| Споживана потужність | 10 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


