Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Osram LED VALUE (4052899973367)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 339933-01-Т2
95 ₴
71 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип лампи - світлодіодна (LED); тип цоколя - E14; споживана потужність - 5 Вт; колірна температура - 4000 К; 220 В; Висота - 105 мм
Тип лампи - світлодіодна (LED); тип цоколя - E14; споживана потужність - 5 Вт; колірна температура - 4000 К; 220 В; Висота - 105 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4052899973367 |
| Висота | 105 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | LED VALUE |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | свічка |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴


